Nabízené služby

Zemní práce

V okolí města Děčín nabízíme provedení zemních prací, výkopů, základů staveb, výkopů inženýrských sítí, úpravy terénu a další. V oboru zemních prací patříme mezi profesionály a svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Díky kvalitní technice zvládneme práce v jakémkoli rozsahu: Vaše požadavky splníme všude tam, kde budete požadovat maximální preciznost, zvládneme ale i práce, při kterých kladete větší důraz na objem.

Bourací práce

Zajistíme pro Vás kvalitní kompletní demoliční a bourací práce včetně likvidace odpadu v Děčíně a okolí, za pomoci hydraulického kladiva nebo čelního nakladače a otočných bagrů kategorie 4 – 5 t. Bourací práce a demolice zařizujeme za smluvní cenu.

Stavební práce

Provádíme stavební práce v součinnosti se zemními. Např. přípojky inženýrských sítí, osazování retenšních nádrží septiků a čističek.

Přeprava

Pomocí naší nákladní přepravy zvládneme nejen odvézt veškerý přebytečný stavební materiál, který vznikne po vykopání jezírka nebo základů domu. Přemístit umíme kdeco, postaráme se, aby Váš náklad na místo určení dorazil včas a bez újmy.